Tým Temper

Nejvyšší přidanou hodnotou agentury Temper Communication jsme my - její zaměstnanci. Náš dynamický a různorodý tým PR specialistů bude pečovat o dobré vztahy vaší společnosti s veřejností.

Zkušenosti a flexibilita

Letité zkušenosti v oboru, pracovní zkušenosti v odborných mediích na vedoucích pozicích a rychlé a flexibilní jednání nás staví do výhodného postavení na trhu PR agentur.

Různorodý tým

Práce v týmu nás baví, navzájem se doplňujeme a vždy se můžeme jeden na druhého spolehnout.
Každý v týmu se specializuje na určitou oblast. Navzájem se doplňujeme a vždy se můžeme jeden na druhého spolehnout.

Portfolio expertů

Pro související činnosti máme vytvořené portfolio expertů na různou problematiku, kteří s námi spolupracují jako externisté.

Jindřich Jindřich

výkonný ředitel

Jindra pracuje v oblasti Public Relations přes 20 let. V agentuře Temper Communication je od jejího vzniku. Několik let působil v mezinárodní agentuře Weber Shandwick ve funkci PR ředitele. Jeho zkušenosti sahají do mnoha různých oborů. Specializuje se na strategické plánování, krizovou komunikaci a komunikaci s médii.

Luboš Spálovský

senior PR konzultant

Luboš má dlouholeté zkušenosti z práce v nejrůznějších odborných dopravních periodikách. U dopravy zůstal i v Temperu, kde od roku 2015 působí jako odborný konzultant pro klienty z oboru auto-moto. Kromě toho se specializuje na komunikační strategie, komunikaci s médii a media relations.

David Šolc

optimalizace webu a PPC kampaně

David má v oblasti online marketingu více jak desetiletou praxi. Specializuje se na optimalizaci webů (SEO), PPC reklamu na Google a Seznam.cz, UX, sociální sítě a on-line komunikaci. S agenturou Temper Communication spolupracuje jako externista.

Jaroslav Michajlovič

Grafik

Jaroslav je výborný grafik, jehož studio se zaměřuje především na grafický design, tiskovou produkci, signmaking a 3D reklamu.  S agenturou Temper Communication dlouhodobě spolupracuje jako externista.

Kateřina Kociánová

PR konzultant

Kateřina působí v agentuře od jejího začátku. Předtím pracovala v mezinárodní agentuře Weber Shandwick, kam nastoupila v průběhu studia na vysoké škole. Má zkušenosti se širokým portfoliem klientů, aktuálně se v Temperu věnuje klientům z oblasti auto-moto, zdraví a FMCG. Zaměřuje se na zpracování mediálních analýz, monitoring, organizaci eventů a komunikaci s médii pro ženy. Ráda pracuje v pozitivně naladěném týmu, kde úkoly nejsou překážkou ale výzvou.

Radka Vavroušková

Junior PR konzultant

Radka je nejnovější posilou našeho týmu. Do Temper Communication přichází se zkušeností s marketingem, copywritingem a správou sociálních sítí. Ve své gesci má především klienty z oboru zdravotnictví a gastronomie.

Chcete s námi pracovat?

Zaujala vás naše práce a máte zájem o kariéru v kreativním oboru Public Relations s možností osobního i profesního růstu a to vše v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí?

Zašlete váš životopis

Rádi Vám připravíme nabídku PR služeb na míru

Napište nám a pojďme se nezávazně setkat