25. 05. 2018

Oslavili jsme s Pivovarem Svijany 20 let samostatnosti

18. května 2018 jsme s Pivovarem Svijany uspořádali velkolepou oslavu 20 let jeho samostatnosti. Pozvaní byli zaměstnanci, obchodní partneři, dodavatelé i přátelé pivovaru. Video přání zaslala i herečka Jiřina Bohdalová, která je s Pivovarem Svijany také spjata.

Pivovar Svijany byl založen již v roce 1564 a je tak jedním z vůbec nejstarších pivovarů na českém území. Po oslavách 450. výročí založení v roce 2014 si letos pivovar připomíná jiné kulaté výročí, a to dvacet let samostatné existence. Na začátku dubna totiž uplynulo dvacet let od okamžiku, kdy tehdejší ředitel a sládek pivovaru František Horák vezl do Prahy dohodnutou částku, aby jeho zahraničním majitelům zabránil Svijany definitivně zavřít. 

Oslava 20 let se uskutečnila 18. května v areálu Zámku Svijany v těsné blízkosti pivovaru. Od 16:00 si mohli hosté vyzkoušet několik stanovišť s akrobatickými sporty, jako je například Slackline, Trial show, Skimboarding a další. Od 19:00 probíhal hlavní program na pódiu na nádvoří. Narazil se sud se sváteční Svijanskou Dvacítkou, ředitel Roman Havlík ocenil věrné zaměstnance, tančilo se a zpívalo až do noci.


 

 

Přehled všech novinek

Rádi Vám připravíme nabídku PR služeb na míru

Napište nám a pojďme se nezávazně setkat