Tým Temper

Nejvyšší přidanou hodnotou agentury Temper Communication jsme my - její zaměstnanci. Náš dynamický a různorodý tým PR specialistů bude pečovat o dobré vztahy vaší společnosti s veřejností.

Zkušenosti a flexibilita

Letité zkušenosti v oboru, pracovní zkušenosti v odborných mediích na vedoucích pozicích a rychlé a flexibilní jednání nás staví do výhodného postavení na trhu PR agentur.

Různorodý tým

Práce v týmu nás baví, navzájem se doplňujeme a vždy se můžeme jeden na druhého spolehnout.
Každý v týmu se specializuje na určitou oblast. Navzájem se doplňujeme a vždy se můžeme jeden na druhého spolehnout.

Portfolio expertů

Pro související činnosti máme vytvořené portfolio expertů na různou problematiku, kteří s námi spolupracují jako externisté.

Jindřich Jindřich

výkonný ředitel

Jindra pracuje v oblasti Public Relations přes 20 let. V agentuře Temper Communication je od jejího vzniku. Několik let působil v mezinárodní agentuře Weber Shandwick ve funkci PR ředitele. Jeho zkušenosti sahají do mnoha různých oborů. Specializuje se na strategické plánování, krizovou komunikaci a komunikaci s médii.

Luboš Spálovský

senior PR konzultant

Luboš má dlouholeté zkušenosti z práce v nejrůznějších odborných dopravních periodikách. U dopravy zůstal i v Temperu, kde od roku 2015 působí jako odborný konzultant pro klienty z oboru auto-moto. Kromě toho se specializuje na komunikační strategie, komunikaci s médii a media relations.

Blanka Bajtlerová

PR konzultant

Blanka je součástí týmu od roku 2014. Klienti, které má na starost, jsou jak z oboru auto-moto, stavebnictví, tak i potravin a módy. Blanky specializací jsou mediální analýzy, monitoring médií a komunikace na sociálních sítích.

Kristýna Čermáková

PR konzultant

Kristýna pracuje v agentuře od roku 2015. Její klienti jsou především z oboru zdravotnictví a potravin. Kristýna se osvědčila jako editor sociálních sítí se specializací na strategii komunikace.

Adela Rychtáriková

junior PR konzultant

Adela je součástí týmu od roku 2017 a je tak naší nejčerstvější posilou. Má za sebou řadu odborných kurzů, především na digitální marketing a žurnalistiku. Specializuje se na monitoring médií, content marketing a copywriting.

David Šolc

optimalizace webu a PPC kampaně

David má v oblasti online marketingu více jak desetiletou praxi. Specializuje se na optimalizaci webů (SEO), PPC reklamu na Google a Seznam.cz, UX, sociální sítě a on-line komunikaci. S agenturou Temper Communication spolupracuje jako externista.

Jaroslav Michajlovič

Grafik

Jaroslav je výborný grafik, jehož studio se zaměřuje především na grafický design, tiskovou produkci, signmaking a 3D reklamu.  S agenturou Temper Communication dlouhodobě spolupracuje jako externista.

Chcete s námi pracovat?

Zaujala vás naše práce a máte zájem o kariéru v kreativním oboru Public Relations s možností osobního i profesního růstu a to vše v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí?

Zašlete váš životopis

Rádi Vám připravíme nabídku PR služeb na míru

Napište nám a pojďme se nezávazně setkat