26. 11. 2018

Oslavili jsme 20 let s Preventanem

Preventan, řada doplňků stravy značky Farmax, oslavila 20 let na trhu a my jsme byli u toho! Ve středu 21. listopadu jsme uspořádali setkání zástupců Preventanu s médii v inspirativních prostorách coworkingového centra Opero.

MUDr. Lukáš Jirka, generální ředitel Neuraxpharm Bohemia, pohovořil o historii Preventanu, během které se doplňky stravy rozrostly z jedné varianty na čtyři a vstoupily i na zahraniční trhy. Mgr. Barbora Grymová, farmaceutka a odbornice na imunitu, přítomným objasnila některé aspekty fungování imunitního systému a vysvětlila, jak jeho činnost ovlivňuje ProteQuine, účinná látka doplňků stravy Preventan. V závěru oficiálního programu promluvila Mgr. Jana Adamcová, ředitelka divize volně prodejných léčiv, a vyhlásila Týden imunity, osvětovou akci pro veřejnost, která se bude snažit upozornit na potřebnost péče o imunitu. Týden imunity proběhne 21. – 27. ledna 2019 a jeho hlavní informační platformou se stane webová stránka tydenimunity.cz.

Po oficiální části programu účastníky čekala vydaná snídaně složená z chutných, avšak zdravých pokrmů. Čerstvou ovocnou šťávou jsme si na silnou imunitu připili i s Lucií Křížkovou, která celou akcí provázela.

Přehled všech novinek

Rádi Vám připravíme nabídku PR služeb na míru

Napište nám a pojďme se nezávazně setkat